
Друзі вітаємо Вас з Днем міста Снігурівка.
Це місто, де зростає наша молодь, де підростають наші діти, і куди завжди хочеться повертатися. Так, ми всі мріємо, щоб Снігурівка виглядала краще, і віримо, що це можливо.
Але згадайте, як з особливим теплом ми згадували про наше місто, коли були змушені залишити його, тікати, щоб вижити, бо в наш дім прийшов окупант.
Снігурівка пережила дев’ять місяців окупації, місто було понівечене, але не зломлене. З кожним днем навіть в такий складний час наша громада розквітає, покращується.
Це наш дім, і ми продовжимо відновлювати його, будувати нове майбутнє, яке принесе мир і процвітання.
Ми безмежно вдячні Збройним Силам України, які звільнили наше місто і продовжують захищати його. Дякуємо всім воїнам, що зараз стоять на варті нашого миру, і тим хто віддав найцінніше задля нашого майбутнього.