Снігурівка СіТі

завжди актуальні новини
Миколаївська область,
Баштанський район
Сьогодні:
Середа, 10 Червня
icon clock16.05.2026
icon eye1521
Культура

У Снігурівці суд покарав жінку, яка систематично виносила товар з магазину, в якому працювала

 

Снігурівський райсуд Миколаївської області визнав винною, проте звільнив від відбування покарання із випробуванням жінку, яка працюючи в магазині, викрала звідти товару на понад 20 000 гривень. Про це пише сайт https://news.pn.

За матерілами справи, жінка працювала мерчендайзером в магазині “Економ” у м.Снігурівка. У період з листопада по січень вона винесла з магазину товару на суму 22 136 гривень. В суді обвинувачена повністю визнала себе винною, зазначивши, що все викрадене повернула власнику.

Суд, дослідивши матеріали справи, врахувавши характеристику обвинуваченої визнав її винною за ч. 4 ст. 185 КК України, призначивши їй покарання у вигляді 5 років позбавлення волі. Водночас, на підставі ст.75 КК, жінку звільнили від відбування покарання з іспитовим строком в один рік. Також вона має сплатити 10 000 гривень моральної шкоди потерпілому.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *