

У центрі міста на місці зруйнованої школи мистецтв, споруджується нова сучасна будівля Центру надання адміністративних послуг.На теперешній час йдуть внутрішні роботи.За словами заступника голови військової адміністрації Олександра Каткова, в цій установі будуть працювати чотирнадцять фахівців,відкриття планується після благаустрію навколо будівлі орієнтовно це буде на початку весни. Ця установа буде дуже зручною для відвідувачів і буде
окрасою нашого міста. Це стане можливим завдяки підтримці Посольства Королівства Данії в Україні.
Наш.кор.