Пліч-о-пліч спроможні громади”
Сьогодні відбулися змагання з футзалу та шахів між ліцеями Пустомитівської та Снігурівської громади!
Футзал і шахи – це не просто змагання, це випробування сили духу, витривалості, стратегії та командної згуртованості. Учасників привітала перша заступниця міського голови Тетяна Голдун:
“Сьогодні ви демонструєте не лише свою майстерність і талант, а й відданість спорту, прагнення до перемоги та повагу до суперників. Нехай ці змагання стануть для кожного з вас можливістю проявити найкращі якості, знайти нових друзів і отримати незабутні враження.”
Директор ДЮСШ “Юність” Юрій Яремко: “Бажаю всім чесної боротьби, захопливих ігор та гарного настрою! Нехай переможе найсильніший, а спортивний дух і взаємоповага супроводжують кожен поєдинок!”.
Дякуємо Всеукраїнському центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” за чудові подарунки для учасників змагань!
Метою змагань між нашими громадами є співпраця, дружні стосунки та позитивні емоції!
Ми вдячні можливості обміну досвідом та товариським зустрічам!
Результати змагань:
ФУТЗАЛ:
І місце – команда Пустомитівського ліцею №2 ім. В.Кучабського
ІІ місце – команда Наварійського ліцею
ІІІ місце – розділили команди Снігурівського та Семенівського ліцеїв
Шахи молодша група:
І місце – команда Містківського ліцею;
ІІ місце – команда Пустомитівського ліцею №1
ІІІ місце – розділили команди Снігурівського та Наварійського ліцеїв.
Шахи старша група
І місце – Снігурівський ліцей
ІІ місце – команда Пустомитівського ліцею №2 ім. В.Кучабського
ІІІ місце – розділили команди Семенівського та Пустомитівського ліцею №1.
Дякуємо Пустомитівському ліцею №1 за надання бази для проведення змагань та теплій зустрічі .
