
Завершились змагання з першості області з футзалу, які тривали з жовтня по квітень .Юні спортсмени Снігурівщини виступали у трьох вікових групах десятирічні ,14-річні та 15-річні. Кожна з команд зіграла по 16 ігор . Усі наші команди вийшли до фінальної частини змагань.
Вирішальні матчі відбулися 19 квітня .Наші десятирічні хлопці у першій грі перемогли команду СДЮШОР Миколаїв з рахунком 6:0, у запеклому півфінальному протистоянні поступилися команді “Торпедо” з міста Первомайськ – 2 : 4 . А у грі за бронзові медалі впевнено переграли миколаївський ФК”Олімп” 11:1 .Їм вручено “бронзові” медалі. Кращим гравцем турніру визнано наша земляка –
Марка Крупського. Спортсмени 14-річного віку теж отримали бронзові нагороди .Спочатку вони обіграли команду “Вікторія” Первомайськ 3:2 ,а потім поступилися чемпіонам первомайській команді “Дербі” 1:3.А у матчі за третє місце перемогли миколаївський “Олімп”
6:2 Наша команда хлопців п’ятнадцятирічного віку грали матч за бронзові нагороди. Основний час гри закінчився з рахунком 5:5 ,у серії післяматчевих пенальті снігуріівчани поступилися з рахунком 4-5 і посили четверте місце.
Виїзди на ігри до міста Миколаєва відбувалися завдяки підтримці начальника відділу освіти Снігурівської міської ради Оксани Забави, колектива аудиторської компанії “Благо” та директора ВГК по переробці та збереженню сільськогосподарської продукції ФГ “Organic System. Сзідний “Михайла Чорнощоковуа.Велика їм подяка за підтримку спорта,а нашим юним футболістам бажаємо подальших успіхів.