
Сьогодні відділення дзюдо Снігурівської ДЮСШ під керівництвом тренера Андрія Зіньковського отримало нові мати для татамі. Це важливе оновлення матеріально-технічної бази дозволить спортсменам тренуватися ще безпечніше та комфортніше, а отже – досягати нових вершин.
Велика подяка Федерації дзюдо України, а саме президенту федерації Михайлу Кошляку та його колегам Сергію Барашку й Дмитру Шульгіну за цю вагому підтримку.
– У такий нелегкий час ви не лише знаходите можливість допомогти, але й робите вагомий внесок у розвиток дитячого спорту на деокупованій території, – відзначили у відділенні дзюдо. – Ми щиро вдячні за турботу про наших юних спортсменів та їх майбутнє.
Завдяки таким ініціативам маленькі дзюдоїсти Снігурівки отримують шанс розвиватися, здобувати нові навички та готуватися до змагань, прославляючи свій край на спортивних аренах України.