Вітаємо з перемогою Котка Андрія, учня 8 класу Павлівської гімназії Снігурівської міської ради Баштанського району Миколаївської області та його наставника, вчителя біології Александрову Ірину Григорівну у фінальному етапі Всеукраїнської олімпіади випускного шкільного дослідництва (учнівських дослідницьких проєктів) у 2024 році. У дистанційному форматі, в секції «Екологія та енергозбереження», Андрій гідно представив свій екологічний проєкт та здобув почесне ІІІ місце. Молодці! Бажаємо подальших успіхів у справі збереження природи Снігурівщини задля майбутнього рідної неньки-України!