На румунському кордоні прикордонники затримали чоловіка, який намагався перетнути кордон на велосипеді.
Про це повідомляє ДПСУ.
У відомстві наголосили. що рух невідомого у бік сусідньої країни помітили прикордонники та затримали його за 350 м від кордону. Для зручності пересування чоловік використовував велосипед, який придбав у Миколаєві та звідти своїм ходом подолав понад 750 км.
На “велоспортсмена” складено адмінпротокол.