Протягом поточного року на Миколаївщині в екосистемах зареєстровано 152 пожежі. Переважна більшість з них виникла через необережне поводження з вогнем та навмисні підпали. Горіли – суха трава, очерет, чагарники, сміття.
Рятувальники звертаються до краян: припиніть спалювати сухостої! Це не лише шкодить навколишньому середовищу, але й створює серйозну загрозу для життя людей та тварин. Кожен підпал може спровокувати неконтрольовану пожежу, яка знищує цінні екосистеми, завдає значних матеріальних збитків та навіть забирає життя.