Жителі Снігурівської громади вийшли на Акцію “Зупинись! Вшануй пам’ять Героїв!”
Зупиняйтеся під час Загальнонаціональної хвилини мовчання. Згадайте військових, які віддали своє життя у боротьбі з агресором, та безневинних жертв цієї страшної війни.
Зберегти пам’ять про тих, хто віддав життя за незалежність і свободу нашої держави, – священний обов’язок кожного з нас.
Для більшості учасників Акції війна лишила невимовний біль. Це матері, дружини та діти наших Героїв, які тримали у руках портрети своїх полеглих рідних. Це люди, для яких пам’ять про найрідніших – все, що залишилося!